MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13442145
nr 1344 2145
Fåtölj
Gripsholmsmodell
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:37:23
29/8 12:15:32